0530 970 82 93 | a.izolasyon@gmail.com

Panel Çit - Tel Çit- Çim Çit Uygulamları

Panel Çit - Tel Çit- Çim Çit Uygulamları

Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montaj ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolay montaj edilebilmektedir. Bakım gerektirmeyen panel çit sistemleri, sökülebilmekte ve farklı yerlerde uygulanabilmektedir. Standart yeşil rengi ile doğaya uyumlu olan panel çit sistemlerimiz aynı zamanda estetiktir.

Bakım gerektirmeyen panel çit sistemleri, sökülebilmekte ve farklı yerlerde uygulanabilmektedir. Standart yeşil rengi ile doğaya uyumlu olan çit sistemlerimiz aynı zamanda estetiktir. Günümüzde en çok tercih edilen çit sistemleri panel çit’tir. Genişliği standart 250cm, yüksekliği 50cm, 75cm, 100cm, 120cm, 150cm, 175cm ve 200 cm’dir. Özel  ölçü ve kalınlıklarda imalat yapılmaktadır. Çit direği olarak kare profil ve boru profil kullanılmaktadır.

Panellerin direğe montajı plastik kelepçe, çelik kelepçe, plastik klips ve metal klips ile yapılmaktadır. Toprak zeminlerde direk montajı, direk diplerine beton atılarak yapılır. Beton zeminlerde ise direk montajı, direk tabanına kaynatmış olduğumuz plakalar ile zemine dübel çakılarak yapılmaktadır. Panel çit göz aralığı standart 5x15cm’dir.

Panel tel çitin mukavemetini artırması için 50cm, 75cm ve 100 cm yüksekliklerde 2 adet –  120cm, 150cm ve 175cm yüksekliklerde 3 adet – 200cm yüksekliğinde olanda ise 4 adet büküm bulunmaktadır. Tel kalınlığı stoklarımızda standart 4,50mm bulunmaktadır. Talebe göre özel kalınlıklarda imalat yapılır.

ÇİM ÇİT UYGULAMASI

Dış mekanlar için özel boyutlarda yapılan Dekoratif çim çit, dekoratif amaçlı kullanılıyor. Doğal çim görünümü olan bu çitler, ferah ve doğal yeşillendirme için oldukça avantajlıdır. Doğal görünümün beraberinde gerçek çimde olduğu gibi bakım istemediğinden, kullanışlıdır diyebiliriz. Temizliği ve bakımı kolay olduğundan, dört mevsim kullanım için uygundur.

Dekoratif Çim Çit Fiyatları

Bahçe dekorasyonu için iyi bir tercih olan çim çitler, yapılacak olan bölge ve yapıldığı boyuta göre fiyatlandırılmaktadır. Gerçek çimlerin bakımı ve oluşumu için maddiyat karşılaştırılması yapıldığında, Dekoratif Çim Çit fiyatlarının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Eğer alanınız uygunsa direkt olarak bu çitleri tercih edebilirsiniz. Bakım sizin gün içinde zamanınızı kısıtlayacaksa, yaptıracak olduğunuzun alanın boyutuna göre fiyat alarak sizin için uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Maliyet açısından da uygun olduğundan, yapacağınız ödeme sizin için uygun olacaktır.

ÇIMLI ÇITIN KULLANIM ALANLARI NELERDIR ?

Genel olarak bahçeler için dekorasyon amaçlı kullanılan çim çitlerin kullanım alanı oldukça geniştir. Pek çok alanda tercih ediliyor olması avantajlarından kaynaklanmaktadır.

 

  • ·        Şantiyeler,
  • ·        Çatı kaplamaları,
  • ·        Cephe kaplamaları,
  • ·        Kafeler,
  • ·        Site çevreleri,
  • ·        Balkon ve teras kenarları,
  • ·        Yol kenarları,

 

·         Duvarlar gibi farklı alanlarda kullanımının yaygın olduğunu görebilirsiniz.

 

Kullanım alanına göre sunulacak olan fiyatın değişiyor olması tamamen ürünün kullanım tutarına bağlıdır. Belirlemiş olduğunuz cephe için kullanımının uygun olduğunu düşünüyorsanız, direkt olarak ölçülerin alınmasını sağlayarak dekoratif çim çit kaplamasını yaptırabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2017 - Web Tasarım : ONLINESOFT!